Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Igli

Është emri yt Igli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Islay, Igle, Iezekiel, Ikele, Ixchel, Ichal, Issael, Igeal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isla, Isela, Iseul, Iclal, Izla, Islla, Iklil, Ijlal
Vlerësimi:
3.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Gigi, Qorri, Gige, Sedjana, Ili, Igi, Iglushi
Emrat e vëllezërve:Saidi, Arber, Ardit, Marios, Bruno
Emrat e motrave:Gresa, Edra, Pegiola, Dajana, Anika, Edera, Ajshe
Facebook:

+/- 870 Igli's në Facebook. Pozicioni #37793
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Igli


Igli ( 24 vjeç) 2019-03-11
Nuk e di cili eshte kuptimi
Igli 2020-03-31
Emer nga India esht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Igli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Igli? Voto për emrin tënd