Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Edra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Edra.
Është emri yt Edra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Eder, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edera, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria, Ettare
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Bebu
Emrat e vëllezërve:Arben, Igli
Emrat e motrave:Erisa, Edisa, Eneda
Facebook:

+/- 1085 Edra's në Facebook. Pozicioni #32237
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Edra


Edra ( 21 vjeç) 2016-04-23
Perfekt
Edra 2016-07-29
Me pelqen shum si emer por dua te di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edra? Voto për emrin tënd