Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Etor

Është emri yt Etor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Eder, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier, Eyder
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Edera, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam
Emrat e motrave:Nuk Kam
Facebook:

+/- 105 Etor's në Facebook. Pozicioni #176405
Kategoritë:Emrat Baske - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga EtorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etor? Voto për emrin tënd