Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edera

Është emri yt Edera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ettore, Eder, Etor, Edwar, Edur, Eitri, Edewaar, Edier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edra, Eider, Eudora, Edrea, Edrie, Ether, Edria, Ettare
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Mamasita, Lolita, Bixha, Hundederrja, Zemra
Emrat e vëllezërve:Kevin, Igli, Arber, Deni, Kristi, Oresti, Andi
Emrat e motrave:Sonila, Meri, Ariela, Maria, Ardena
Facebook:

+/- 95 Edera's në Facebook. Pozicioni #190035
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Edera


Edera ( 16 vjeç) 2016-06-19
dua te di kuptimin e tij dhe a esht nje emer i rrale?
Edera ( 16 vjeç) 2016-06-19
dua te di nese ky emer esht i rrall edhe dua te di kuptimin e tij
Edera ( 15 vjeç) 2019-05-26
Me pelqen shume emri im dhe nqs dikush ka t njejtin emer do doja ti thosha q mos ta ket prb
Edera ( 19 vjeç) 2019-05-26
Emri im eshte i rralle dhe me plq jashte mase pasi nk km nj emr q esht i degjuar nga te gjith dhe kete ju sugjeroj dhe vajzave te tjera te mendojn pr emrin e tyre

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edera? Voto për emrin tënd