Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andi

Është emri yt Andi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anda
Djem me tinguj të ngjashëm:Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo, Ahmed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Anduel, Jo, Andulini
Emrat e vëllezërve:Ylli, Fatjon, Orest, Gentian, Blendi, Aron, Soren, Mateo, Amarildo
Emrat e motrave:Joana, Jeta, Amanda, Merve, Eralda, Mirjeta, Ariona, Fatjona, Adesa, Greta, Onida, Elda, Rosida, Armela, Gresa, Onea, Bleona, Edisa, Lea, Migena, Erza, Edera, Rinesa, Ana, Rina, Almerina, Anita, Leone
Facebook:

+/- 86435 Andi's në Facebook. Pozicioni #1056
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Top 100 indonezian emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga Andi


Andi ( 6 vjeç) 2016-02-05
di qe vjen nga vargmalet e andeve po doja te dija a ka ndonje kuptim tjeter....!
Andi 2016-09-26
Dua ta di qfar kuptimi ka
Andi 2016-09-26
Dua ta di qfar kuptimi ka
Andi 2016-09-26
Dua ta di qfar kuptimi ka
Andi ( 10 vjeç) 2017-12-12
Dua te di kuptimin e emrit
Erdiola ( 11 vjeç) 2017-12-12
Mua emri im më pëlqen, por dua të di kuptimin e saj

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andi? Voto për emrin tënd