Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana

Është emri yt Ana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Nana, Anamarija
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk Kam, Ana, Anushja, 11, 12, 123
Emrat e vëllezërve:Eno, Joan, Andi, Jo, Nuk Kam
Emrat e motrave:Nuk Kam, Liam, Gentiana, Anjeza, Jo, Emanuela, Elisa, Antonetta, Elsa, Flávia, Danijela, Armela, Eva
Facebook:

+/- 455850 Ana's në Facebook. Pozicioni #233
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Top 100 rumun emrat - Emrat me 3 shkronja - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga Ana


Ana ( 17 vjeç) 2019-03-24
jk
Ana ( 15 vjeç) 2019-07-05
me pelqen shummmmm
Ana ( 10 vjeç) 2019-10-29
emri im me pelqen shume sepseemrin ma ka vendosur babi
Ana ( 10 vjeç) 2019-10-29
emri im me pelqen shume sepseemrin ma ka vendosur babi
Ana ( 10 vjeç) 2019-10-29
emri im me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana? Voto për emrin tënd