Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ami

Është emri yt Ami? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Amushka, Amita, Amushi, Ami Vesh Llapushja
Emrat e vëllezërve:Arti, Ermir, Deris
Emrat e motrave:Anjeza, Klarisa, Klara
Facebook:

+/- 51285 Ami's në Facebook. Pozicioni #1621
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 3 shkronja - Popullore Po emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Ami


Ami ( 12 vjeç) 2017-11-17
emri im eshte shume i bukur se eshte ne gjuhen italiane
Ami ( 14 vjeç) 2020-12-26
emri me i mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ami? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ami? Voto për emrin tënd