Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ayman

Është emri yt Ayman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ame, Amey, Aahan, Anay, Aimé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 69245 Ayman's në Facebook. Pozicioni #1265
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore fa emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200




Komente nga Ayman



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ayman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ayman? Voto për emrin tënd