Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anay

Është emri yt Anay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Aimé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 113 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1715 Anay's në Facebook. Pozicioni #23057
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat boy - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga AnayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anay? Voto për emrin tënd