Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aina

Është emri yt Aina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aahna, Anaya, Anya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 201 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 184 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 186 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18715 Aina's në Facebook. Pozicioni #3565
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 Catalonian emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga AinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aina? Voto për emrin tënd