Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore Catalonian emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Abril
2 Ada
3 Adela
4 Adriana
5 Àfrica
6 Àfrika
7 Agnes
8 Agnès
9 Aida
10 Aïna
11 Aina
12 Ainhoa
13 Aisha
14 Aitana
15 Alba
16 Alexandra
17 Alexia
18 Alicia
19 Aloma
20 Alzina
21 Amanda
22 Ana
23 Anabel
24 Anaïs
25 Andrea
26 Angela
27 Angèlica
28 Àngels
29 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
30 Anna Maria
31 AnnabelMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
32 Añora
33 Araceli
34 Aran
35 Ariadna
36 Arlet
37 Arlette
38 Arola
39 Arsinoe
40 Arthur
41 Assumpta
42 Àstrid
43 Aura
44 Aya
45 Barbara
46 Beatriu
47 Beatriz
48 Bel
49 Berney
50 BertaQartë
51 BethZoti është betuar
52 Bibiana
53 Blanca
54 Bruna
55 Carla
56 Carlota
57 Carlotta
58 Carme
59 Catarina
60 CaterinaTë pastër dhe të pastër
61 Cèlia
62 Chantal
63 Charlotte
64 Chayma
65 Cinta
66 Clara
67 Clàudia
68 Concepcio
69 CristinaNdjekës
70 Debora
71 Diana
72 Edurne
73 EkaterinaI pastër
74 Eldaluftëtar
75 Elena
76 Eleu
77 Elga
78 Èlia
79 Elia
80 Elionor
81 ElisabetPërkushtuar për zot
82 ElisabethZoti është betuar
83 Elisenda
84 Elna
85 Emily
86 Emma
87 Enrica
88 Erendira
89 Erika
90 Erola
91 Estefania
92 Estel
93 Esternjë yll
94 Esthernjë yll
95 Etna
96 Eulàlia
97 Eulalia
98 Eva
99 Evelinme formë të hijshme, të pastër
100 Fàtima
101 Fatima
102 Ferran
103 FrancinaNjë francez
104 Gaia
105 Gal·la
106 Geatokë
107 Gemma
108 Georgina
109 Gina
110 Gisela
111 Gloria
112 Griselda
113 Grisjahilde
114 Guacimara
115 Guida
116 Guisla
117 HannahHiri i Perëndisë
118 Helena
119 Ines
120 Ingrid
121 Iolanda
122 Ione
123 IrenePaqe
124 IrinaPaqe
125 Iris
126 IsabelZoti është betuar
127 Isaura
128 Isona
129 Ivet
130 Ivy
131 Jana
132 JoanaPerëndia është me ne
133 Jofre
134 Jordina
135 Judit
136 Judith
137 Julia
138 Júlia
139 Juliana
140 Junia
141 Keiko
142 Laia
143 Laia Lopez
144 Laura
145 Leila
146 Leïla
147 Lidia
148 Llum
149 Lola
150 Lorena
151 Lourdes
152 Lucía
153 Luisa
154 Luiza
155 Luna
156 M. Teresa
157 Magalí
158 Magda
159 Malva
160 Manal
161 Marnga deti
162 Maragda
163 Mariame formë të hijshme të pastër
164 Maria Dolors
165 Mariname formë të hijshme të pastër
166 Mariona
167 Marta
168 Martina
169 Megan
170 Mei
171 Mercè
172 Merce
173 Meritxell
174 Mireia
175 Miriam
176 Monica
177 Mònica
178 Montserrat
179 Motserrat
180 Naia
181 Naiama
182 Natàlia
183 Natalia
184 Nausica
185 Neiva
186 Nejat
187 Nerea
188 Neus
189 Nina
190 Noa
191 Noèlia
192 Noelia
193 Noemii bukur
194 Noemí
195 Nora
196 Norma
197 Nurandriçim
198 Nuria
199 Núria
200 Olalla
201 Olga
202 Ona
203 Oriol
204 Orlina
205 Patricia
206 PauPaqe
207 Paula
208 PepitaMund të shtoni Z.
209 Pilar
210 Polla
211 Raquel
212 Regina
213 Ritame formë të hijshme të pastër
214 Rosa
215 Roser
216 Ruth
217 Sabina
218 Sabrina
219 Samia
220 Sandra
221 Sara
222 Sheila
223 Sicília
224 Sílvia
225 Silvia
226 Sira
227 Sofia
228 Sokaina
229 Sonia
230 Sònia
231 SusannaZambak uji
232 Tània
233 Teresa
234 Tula
235 UrsulaVesh
236 Valentina
237 Vanessa
238 Vera
239 Vinyet
240 Virginia
241 Vivien
242 Wassima
243 Wilmame vullnet aq i fortë si një përkrenare
244 Xènia
245 Xenia
246 Yaiza
247 YanaPajtuar Perëndisë
248 Yasmina
249 Ziva

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ