Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laia

Është emri yt Laia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1355 Laia's në Facebook. Pozicioni #27405
Kategoritë:Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga LaiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laia? Voto për emrin tënd