Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lou

Është emri yt Lou? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Louis
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 104675 Lou's në Facebook. Pozicioni #913
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore francez emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga LouPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lou? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lou? Voto për emrin tënd