Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leila

Është emri yt Leila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lejla, Leyla
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Layla, Leah, Laila, Lei, Le, Leyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 210 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 158 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 155 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 157 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 193 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 194 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67170 Leila's në Facebook. Pozicioni #1298
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 francez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore fund emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga LeilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leila? Voto për emrin tënd