Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore hungarez emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adél
2 Adrienn
3 Agnes
4 Ágnes
5 Ágota
6 Aida
7 Alexa
8 Alexandra
9 Alicia
10 Aliz
11 Alíz
12 Amanda
13 Amina
14 Andrea
15 Anett
16 Angéla
17 Angelika
18 Aniko
19 Anikó
20 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
21 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 Annabella
23 Annamária
24 Antonia
25 Antónia
26 ArankaAr
27 Barbara
28 Beáta
29 Beatrix
30 Bernadett
31 BettinaZoti është betuar
32 Bianka
33 Blanka
34 Bogi
35 Boglárka
36 Borbála
37 BrendaShpatë
38 Brigitta
39 Chiara
40 Cintia
41 Csenge
42 Csillanjë yll
43 Cynthia
44 Dalma
45 DaniellaPerëndia është gjykatësi im
46 Diána
47 Diana
48 Dominika
49 Dora
50 Dóra
51 Dóri
52 Dorinadhuratë e Zotit
53 Dorka
54 Dorottya
55 Dzsenifer
56 Edina
57 Edit
58 ElisabethZoti është betuar
59 ElizaZoti është betuar
60 ElizabetZoti është betuar
61 Elvira
62 Emese
63 Emilia
64 Emma
65 Eniko
66 Enikő
67 Erika
68 ErzsébetPërkushtuar për zot
69 Eszter
70 Eva
71 Éva
72 Evelinme formë të hijshme, të pastër
73 Fanni
74 Fanny
75 Flora
76 Flóra
77 FranciskaNjë francez
78 Fruzsina
79 Gabriella
80 Georgina
81 Gerdafortë me shtizë
82 Gitta
83 Gizella
84 Gretamargaritar
85 Gréta
86 Gyöngyi
87 Hajnalka
88 HannaHiri i Perëndisë
89 HedvigPërleshje
90 HelgaLumturi
91 Henriett
92 Henrietta
93 Ibolya
94 Ildikoluftëtar
95 Ildikó
96 Ilona
97 Imola
98 Inez
99 Ingrid
100 Irén
101 Ivett
102 IzabellaZoti është betuar
103 JankaZoti është i dhemshur
104 Jazminlule
105 Jázmin
106 JenniferI frytshëm
107 Jessica
108 JohannaZoti është i dhemshur
109 Judit
110 Julia
111 Júlia
112 Julianna
113 Kamilla
114 Karina
115 Karolina
116 Kata
117 KatalinTë pastër dhe të pastër
118 KatinkaI pastër
119 Kiara
120 Kincső
121 Kinga
122 Kíra
123 Kira
124 Kitti
125 Kitty
126 Klára
127 Klaudia
128 Korinnavirgjëreshë
129 Kornélia
130 Krisztina
131 Kyra
132 Lara
133 Laura
134 Lealuan
135 Leila
136 Léna
137 Lena
138 LiliZoti është betuar
139 Liliána
140 Lilla
141 Linda
142 Lívia
143 Livia
144 LizaZoti është betuar
145 Lolita
146 Lora
147 Lorena
148 Loretta
149 Lotti
150 Luca
151 Luciandriçim
152 Magdolna
153 Maja
154 Margitzbukurim
155 Mariame formë të hijshme të pastër
156 Mária
157 Mariannme formë të hijshme të pastër
158 Marianna
159 Mariettame formë të hijshme, të pastër
160 Mariname formë të hijshme të pastër
161 Márta
162 Martina
163 Maya
164 Melinda
165 Melissa
166 Melitta
167 Mercedes
168 Mercédesz
169 Mercedesz
170 Merci
171 Mirellame formë të hijshme, të pastër
172 Mirtill
173 Mollyme formë të hijshme, të pastër
174 Monika
175 Mónika
176 Napsugár
177 Natália
178 Natasa
179 Nelli
180 Nicole
181 NikiFitore
182 Nikolett
183 Nikoletta
184 Nina
185 Noemii bukur
186 Noémi
187 Nora
188 Nóra
189 Norina
190 OrsolyaVesh
191 Ottilia
192 Panna
193 PanniHiri i Perëndisë
194 Patrícia
195 Patricia
196 Petrashkëmb
197 Petronellashkëmb
198 Piroska
199 Polla
200 Ramona
201 Ramóna
202 Rebeka
203 Regina
204 Rekakëshill
205 Réka
206 Renata
207 Renáta
208 Ritame formë të hijshme të pastër
209 Roberta
210 Sara
211 Sára
212 Sofia
213 Sophie
214 Stella
215 Szabina
216 Szandra
217 SzilviaPyll
218 Szimonetta
219 Szonja
220 Tamara
221 TeklaPerëndia është me ne
222 Tiffany
223 Timea
224 Tímea
225 Tunde
226 Tünde
227 Valentina
228 Vanda
229 Vanessa
230 Vanessza
231 VeronikaFitore
232 Viktoria
233 Viktória
234 Viola
235 Violetta
236 Viraglule
237 Virág
238 Virginia
239 ViviJetë
240 Vivien
241 Zafira
242 Zara
243 Zita
244 ZoeJetë
245 ZsanettPajtuar Perëndisë
246 Zsófi
247 Zsofia
248 Zsófia
249 Zsuzsa
250 Zsuzsanna

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ