Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edina

Është emri yt Edina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Ethan, Etan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Etna, Ettina, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
4.5/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Liberta
Facebook:

+/- 6890 Edina's në Facebook. Pozicioni #7951
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 hungarez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga EdinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edina? Voto për emrin tënd