Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Etienne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Etienne.
Është emri yt Etienne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me kurorë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stephen
Djem me tinguj të ngjashëm:Eden, Ethnan, Ethan, Etan, Edin, Edwin, Ethem, Edon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 63 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19060 Etienne's në Facebook. Pozicioni #3509
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore francez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga EtiennePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etienne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etienne? Voto për emrin tënd