Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eden

Është emri yt Eden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Edwin, Ethem, Edon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene
Vlerësimi:
5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56410 Eden's në Facebook. Pozicioni #1509
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore hungarez emrat boy - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2008
Komente nga Eden


Eden ( 5 vjeç) 2018-02-20
Zakonisht shqiptim i gabuar, i vene theksin jokorrekt
Eden ( 5 vjeç) 2018-02-20
I vendosin theksin gabim dhe jo pak here ndodh qe te mendojne se Eden eshte nje emer per djem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eden? Voto për emrin tënd