Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Etna

Është emri yt Etna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Etan, Ethan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Etien, Edna, Edina, Ettina, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Etna's në Facebook. Pozicioni #43286
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga EtnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etna? Voto për emrin tënd