Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enea

Është emri yt Enea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:57% Mashkull, 43% Femër 14 vota
Origjina:
Forma e:Aineias
Djem me tinguj të ngjashëm:Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nea, Jo, Bushi, Nuqe, Rroku
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Eron, Kledi, Eni, Elon, Andrea, Jo, Etien
Emrat e motrave:Nuk Kam, Megi, Erisa, Ena, Dorjrla, Amelia, Edona, Debila, Oriola, Irisa, Albiona, Jo, Anita, Cindy/sindy
Facebook:

+/- 2270 Enea's në Facebook. Pozicioni #18751
Kategoritë:emrat Unisex - Emra italiane - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Popullore rumun emrat boy - emrat Boy përfundon në A - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Enea


Enea ( 4 vjeç) 2016-02-18
Me pelqen
Nilda 2016-03-07
Kuptimi emrit nilda
Nilda ( 3 vjeç) 2016-08-19
Qfar kuptimi ka emri nilda
Enea ( 2 vjeç) 2017-02-02
Jo po du me dit dmthanjen e emrit tim enea
Enea ( 24 vjeç) 2017-06-15
Cfare kuptimi ka emri im
Enea ( 13 vjeç) 2017-07-23
Jo
Enea ( 2 vjeç) 2017-10-07
Jo
Enea ( 25 vjeç) 2019-01-05
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enea? Voto për emrin tënd