Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eno

Është emri yt Eno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo, Euan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ina, Dorina
Facebook:

+/- 5765 Eno's në Facebook. Pozicioni #9140
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga EnoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eno? Voto për emrin tënd