Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emin

Është emri yt Emin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enea, Eno, Ene, Ennio, Enno, Emo, Eme, Eneo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eni, Ena, Ema, Emi, Emma, Enya, Enny, Emy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirjan
Facebook:

+/- 5475 Emin's në Facebook. Pozicioni #9526
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga EminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emin? Voto për emrin tënd