Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bleart

Është emri yt Bleart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ballard, Bollaard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blerta, Billyruth
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Bleona, Arta, Erona, Diona, Anela
Facebook:

+/- 80 Bleart's në Facebook. Pozicioni #216826
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga BleartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bleart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bleart? Voto për emrin tënd