Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Blendi

Është emri yt Blendi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bilent, Bulent, Bliant, Balwant, Bilnaat, Ballint, Bülent, Balint
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belinda, Blenda, Blend, Blinda, Blanda, Belanda, Bellanita, Blanid
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erza, Andi
Emrat e motrave:Bleona, Liza, Mirsilda, Elda, Paola, Gresa, Blinda
Facebook:

+/- 1155 Blendi's në Facebook. Pozicioni #30821
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga BlendiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Blendi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Blendi? Voto për emrin tënd