Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rina.
Është emri yt Rina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Rineke, Rini, Rinia
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni, Rianne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Jo, Rina, Ina, Nina, Rinesa, Rinushe, Lina, Gh, Rinka, Jgtujg, Rinush, Rina Balerina, Fhj, H, Rajna, Rinche, Rini, Riku, Nin, Riki Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Rinor, Roni, Rigon, Renon, Rejan, Leart, Gvvvbjj, Vhhh, Rindriti, Andi, Anik, Ram, Kreshnik, Avdi, Avni, Afrim, Ali, Mentor, Tasip, Ermal, Muhamed, Erblin, Engjell, Jo, Griseldi, Ronaldo, Ridoni, Hysni
Emrat e motrave:Rinora, Rina, Doruntina, Bardha, Elsa Avdiu, Gresa, Ina, Drenusha, Rejna, Dafina, Rita, Enkela, Florentina, Kanita, Donika, Riona, Evelina, Elsa, Lejla, Lea, Dalina, Aurela, Edisa, Diellëza, Rinesa, Jo, Adisa, Saranda, Dorina, Krenare Më shumë emra
Facebook:

+/- 84485 Rina's në Facebook. Pozicioni #1079
Kategoritë:Top 100 Po emrat - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 lituanez emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore Po emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga Rina


Rina ( 15 vjeç) 2015-12-23
Eshte nje emer i lehte dhe nuk kam shum fjale per te
Rina ( 15 vjeç) 2015-12-23
Eshte nje emer i lehte dhe nuk kam shum fjale per te
Rina ( 23 vjeç) 2015-12-27
Nuk kam koment
Rina ( 19 vjeç) 2016-02-14
Me pelqen emri im
Saranda ( 9 vjeç) 2016-05-21
mua me pelqen shum emri rina sepse esht me pak shkronja por me nje kuptim shum te bukur
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 14 vjeç) 2016-07-16
po mua me pelqen se e dua nje djal dhe une e dua ate dhe ai me do mua love dhe e quhet andi
Rina ( 15 vjeç) 2016-07-18
jo
Rina ( 17 vjeç) 2016-10-16
Jo skam asgje
Rina ( 22 vjeç) 2017-01-02
jo
Rina 2017-05-27
X
Rina ( 26 vjeç) 2017-06-21
asnjeher nuk e gjej domethenjen e emrit time.
Rina ( 17 vjeç) 2017-06-28
kuptimin
Legjend ( 18 vjeç) 2017-06-28
e dua emrin rina shummmm edhe nje vajz me ket emer
Rina ( 18 vjeç) 2017-07-03
jo
Rina ( 11 vjeç) 2017-09-26
Eshte shume i bukur por nuk e di prejardhjen
Rina ( 11 vjeç) 2017-09-26
Eshte shume i bukur por nuk e di prejardhjen
Rina ( 20 vjeç) 2017-10-22
Emer me te mir ska
Rina ( 15 vjeç) 2017-12-21
Mua me pelqen shuumee emri imm
Rina ( 14 vjeç) 2018-02-25
Nuk me pelqen fare
Rina ( 19 vjeç) 2019-04-11
Jo
Rina ( 14 vjeç) 2019-06-22
eshte emer i mire por mjafte i perdorur dhe nuk jam aq shume e kenaqur
Rina 2019-06-22
deshiroj te di se qka domethene ky emer nuk eshte emer i keq por ka edhe shume me te mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rina? Voto për emrin tënd