Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nexhmije

Është emri yt Nexhmije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nguyen Minh Hung, Nguyễn Minh Đức, Nguyễn Minh Kha, Nachmanke, Nikunj, Nguyễn Hữu Nghị, Nahcomence, Ngọc Quang
Vajza me tinguj të ngjashëm:Njomza, Nazmije, Nokomis, Nazmija, Nghiencuu, Ngọc Hương, Ngocnhung, Nguyên Hồng
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gentina, Rina
Facebook:

+/- 210 Nexhmije's në Facebook. Pozicioni #105440
Kategoritë:
Komente nga NexhmijePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nexhmije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nexhmije? Voto për emrin tënd