Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edrin

Është emri yt Edrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edrian, Edern, Edrionne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etrine, Edurne, Eterna, Edrianne
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nino
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Aniela
Facebook:

+/- 565 Edrin's në Facebook. Pozicioni #51702
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga EdrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edrin? Voto për emrin tënd