Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aniela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aniela.
Është emri yt Aniela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ange
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali, Amalia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nela, Nila, Ela, Angelo, Demmm, Demono
Emrat e vëllezërve:Muhamet, Edrin, Mateo
Emrat e motrave:Kosovare, Antigona, Festina, Kushtrime, Anele
Facebook:

+/- 1485 Aniela's në Facebook. Pozicioni #25646
Kategoritë:Emra italiane - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga AnielaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aniela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aniela? Voto për emrin tënd