Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore polonisht emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Ada
2 Adriana
3 Adrianna
4 Agata
5 Agnieszka
6 Alaska
7 Aleksandra
8 Alenka
9 Alexandra
10 Alexia
11 Alicja
12 Alina
13 Alison
14 Amanda
15 Amelia
16 Amina
17 Anastazja
18 Aneta
19 Angelika
20 Angelina
21 Ania
22 AnielaEngjëll
23 Anika
24 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
25 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
26 Anna-MariaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
27 AnnabethMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
28 Ariana
29 Arianna
30 Arlena
31 Arleta
32 Arletta
33 AryaMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
34 Asia
35 Astrid
36 Aylin
37 Barbara
38 Basia
39 Beata
40 BetinaPërkushtuar për Zotin
41 Bognadhuratë e Zotit
42 Bożena
43 Carla
44 Catalinapastër ose të pastër
45 Celestia
46 Cezary
47 Chanel
48 Chelsea
49 Christa
50 Cindy
51 Clarissa
52 Connie
53 Cordelia
54 Crystal
55 Cynthia
56 Dagmara
57 Daina
58 DajanaPajtuar Perëndisë
59 Dakota
60 Danuta
61 Darcy
62 Daria
63 Diana
64 Dominika
65 Dorota
66 Edyta
67 Elektra
68 Elena
69 ElizaZoti është betuar
70 Ellie
71 Elwira
72 ElzbietaPërkushtuar për zot
73 Elżbieta
74 Emilia
75 Estera
76 Eunice
77 Ewa
78 Ewelina
79 Flora
80 Frida
81 Fu
82 GabrielaPerëndia është me ne
83 Gordana
84 Grażyna
85 Grazynai bukur
86 Gretamargaritar
87 HannaHiri i Perëndisë
88 Hiyori
89 Honorata
90 Hope
91 Iga
92 Ilona
93 Indiana
94 Ingrid
95 Innapastër ose të pastër
96 IrenaPaqe
97 IrinaPaqe
98 Iwona
99 Izabela
100 IzabellaZoti është betuar
101 Jacquelineai mori thembrën
102 Jadwiga
103 Jagoda
104 JenniferI frytshëm
105 Jessica
106 JoannaPerëndia është me ne
107 Jolanta
108 Jowita
109 Julia
110 Julita
111 Justyna
112 Kajatokë
113 Kala
114 Kalina
115 Kamila
116 Karen
117 Karina
118 Karolina
119 Kasia
120 KatarzynaTë pastër dhe të pastër
121 Katherina
122 Kesja
123 Kinga
124 Kira
125 Klara
126 Klaudia
127 Klementyna
128 KorneliaHorned
129 Krystyna
130 Lanashkëmb
131 Latika
132 Laura
133 Layla
134 Lena
135 Lia
136 Lidia
137 LiliaZoti është betuar
138 Liliana
139 Lilianna
140 LisaZoti është betuar
141 Livia
142 Liwia
143 Lorena
144 Luan
145 Lucy
146 Lucynandriçim
147 Luna
148 Łucja
149 Madri
150 Magda
151 Magdalena
152 Magnolia
153 Maja
154 Malgorzatazbukurim
155 Malwina
156 Małgorzata
157 ManuelaPerëndia është me ne
158 Marame formë të hijshme të pastër
159 MarcelaPak
160 MarcelinaPak
161 Maresaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
162 Margaretazbukurim
163 Margaritamargaritar
164 Margeritamargaritar
165 Mariame formë të hijshme të pastër
166 Marianna
167 Mariellame formë të hijshme, të pastër
168 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
169 Marisa
170 Maritaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
171 Mariza
172 Marlena
173 Marta
174 MartynaBurrëri
175 Marysiaacaruar
176 Marzenaacaruar
177 Matylda
178 Maya
179 Megan
180 MichalinaSi Perëndi
181 Mikasa
182 Milename formë të hijshme të pastër
183 Miley
184 Miyako
185 Monika
186 Nadiashpresoj
187 Nadzieja
188 Nala
189 NancyHiri i Perëndisë
190 Natalia
191 Nela
192 Nelli
193 Nelly
194 Nick
195 Nicole
196 Nikola
197 Nikola¨
198 Nina
199 Nozomishpresoj
200 Oksana
201 Oktawia
202 Ola
203 Olga
204 Olimpia
205 Oliwia
206 Ornella
207 Pamela
208 PatrycjaFisnik
209 Paula
210 Paulina
211 Perrieshkëmb
212 Pola
213 Randia
214 Regina
215 Renata
216 Renesmee
217 Rihanna
218 Roksana
219 Rosemary
220 Sabina
221 Sal
222 Samira
223 Sandra
224 Santina
225 Sara
226 Saskia
227 Scarlett
228 Selena
229 Sheila
230 Sonia
231 Soraya
232 Sylwia
233 TatianaI panjohur
234 Teresa
235 TinaZoti është betuar
236 Tola
237 Tori
238 UrszulaVesh
239 Vanessa
240 Victoria
241 Weronika
242 Wiktoria
243 Wioleta
244 Wioletta
245 Yuri
246 Żaneta
247 Zofia
248 ZuzannaZambak uji
249 Zuzia

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ