Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paulina

Është emri yt Paulina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paulus
Variante:Pavlina, Павлина
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pollyanna, Pleun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 265 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 173 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 172 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 170 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 254 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 252 vota
Pseudonime:Pala, Paula, Pula, Palla, Piki, Pjaula, Pali, Piko, Palu
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Lilo, Bes, Klaudio, Galip, Renis, Jo
Emrat e motrave:Nuk Kam, Ema, Paula, Ina, Joana, Jonida, Jo
Facebook:

+/- 45150 Paulina's në Facebook. Pozicioni #1784
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 polonisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Paulina


Paulina ( 19 vjeç) 2016-11-05
I mire
Paulina 2020-01-30
BEKIM
Paulina 2020-02-26
Me pelqen jashte mase shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paulina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paulina? Voto për emrin tënd