Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pollyanna

Është emri yt Pollyanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pleun, Paloma
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2025 Pollyanna's në Facebook. Pozicioni #20337
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga PollyannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pollyanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pollyanna? Voto për emrin tënd