Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pauline

Është emri yt Pauline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paula
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauleen, Pleun, Pollyanna, Paloma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 139 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ryan
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 204045 Pauline's në Facebook. Pozicioni #500
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 francez emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1906 - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga PaulinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pauline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pauline? Voto për emrin tënd