Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore holandez emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Agnes
2 Alexandra
3 Alicia
4 Amanda
5 Amber
6 Amy
7 Andrea
8 Angela
9 Angelique
10 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
11 Anja
12 Anke
13 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
14 Annesimpatik, i dhembshur
15 Anneke
16 Anneliessimpatik, i dhembshur
17 AnnemarieMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
18 AnnemiekeMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
19 Annika
20 Anouk
21 Ashley
22 Astrid
23 Barbara
24 Bianca
25 Bo
26 BrendaShpatë
27 Brigitte
28 Britt
29 Carla
30 Carmen
31 Caroline
32 Chantal
33 Charlotte
34 Chayenne
35 Cheyenne
36 Cindy
37 Claudia
38 Cynthia
39 DagmarPaqe
40 Daisy
41 Dana
42 DaniellePerëndia është gjykatësi im
43 DaniquePerëndia është gjykatësi im
44 Daphne
45 Deborah
46 Demi
47 Denise
48 Desiree
49 Diana
50 Dominique
51 Dorien
52 Edith
53 Eline
54 EliseZoti është betuar
55 Elke
56 Ellen
57 ElsZoti është betuar
58 Emily
59 Emma
60 Esmee
61 Esmée
62 Esthernjë yll
63 Eva
64 Evelien
65 Eveline
66 Fabienne
67 Femke
68 Fenna
69 Fleur
70 Floor
71 Gerdafortë me shtizë
72 HannahHiri i Perëndisë
73 HannePerëndia është i mëshirshëm
74 HannekeZoti është i dhemshur
75 Heidi
76 Heleen
77 Hilde
78 Ilona
79 IlseZoti është betuar
80 Imke
81 Indy
82 Inekepastër ose të pastër
83 Inge
84 Ingeborg
85 Ingrid
86 IrenePaqe
87 Iris
88 Irma
89 Isa
90 IsabellePërkushtuar për zot
91 Jacquelineai mori thembrën
92 Jana
93 JanineZoti është i dhemshur
94 JannePerëndia është i mëshirshëm
95 Janneke
96 Jasmijn
97 JenniferI frytshëm
98 JennyI frytshëm
99 Jessica
100 Jill
101 JohannaZoti është i dhemshur
102 JokeZoti është i dhemshur
103 Jolanda
104 JolienPerëndia është i mëshirshëm
105 Joyce
106 Judith
107 Julia
108 Julie
109 Karen
110 KarinI pastër
111 Karlijn
112 Kayleigh
113 Kelly
114 Kiki
115 Kim
116 Kimberley
117 Kimberly
118 Kirsten
119 Kyra
120 Lara
121 LarissaI gëzuar
122 Laura
123 Leonieluan
124 Lianne
125 Lieke
126 LiesbethZoti është betuar
127 Linda
128 LisaZoti është betuar
129 Lisannesimpatik, i dhembshur
130 LisetteZoti është betuar
131 Loes
132 Lonneke
133 Lotte
134 Louise
135 Luna
136 Lynn
137 Maaikeme formë të hijshme të pastër
138 Maartje
139 Mandy
140 Manonme formë të hijshme të pastër
141 Margotmargaritar
142 Mariame formë të hijshme të pastër
143 Marianneme formë të hijshme të pastër
144 Marieme formë të hijshme të pastër
145 Mariekeme formë të hijshme të pastër
146 Marielleme formë të hijshme të pastër
147 Marijeme formë të hijshme të pastër
148 Marijkeme formë të hijshme të pastër
149 Marionborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
150 Mariska
151 Maritmargaritar
152 Marjolein
153 Marleenme formë të hijshme të pastër
154 Marliesnga deti
155 Marloes
156 Martine
157 Maud
158 Maureen
159 Maxime
160 Megan
161 Meikeme formë të hijshme të pastër
162 Melanie
163 Melissa
164 Merel
165 Michelle
166 MiekeMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
167 Mila
168 Milou
169 Miranda
170 Miriam
171 Mirjam
172 Monique
173 Myrthe
174 Nadiashpresoj
175 Nadineshpresoj
176 NancyHiri i Perëndisë
177 Naomi
178 Natascha
179 Natasja
180 Nathalie
181 NeleHorned
182 Nicole
183 Nienke
184 Nikita
185 Nikki
186 Nina
187 Noa
188 Nora
189 Nynke
190 Patricia
191 Paula
192 Paulien
193 Pauline
194 Petrashkëmb
195 PienMund të shtoni Z.
196 Priscilla
197 Puck
198 Rachel
199 Rebecca
200 Renate
201 Renee
202 Renskelaureati
203 Rianneme formë të hijshme të pastër
204 Ritame formë të hijshme të pastër
205 Robin
206 Romy
207 Roostrëndafil
208 Rosalie
209 Rosanne
210 Roxanne
211 Sabine
212 Sabrina
213 Sam
214 Samantha
215 Samira
216 Sandra
217 Sanne
218 Sara
219 Sarah
220 Saskia
221 Sharon
222 Shirley
223 Silke
224 Simone
225 Sofie
226 Sonja
227 Sophie
228 Soraya
229 Stephanie
230 Sterre
231 SusanZambak uji
232 Suzanne
233 SylviaPyll
234 Tamara
235 Tanja
236 Tara
237 Tess
238 Tessa
239 TinekeZoti është betuar
240 Valerie
241 Vanessa
242 Veerle
243 Vera
244 Wendy
245 Willemijnme vullnet aq i fortë si një përkrenare
246 Wilmame vullnet aq i fortë si një përkrenare
247 Yara
248 Yvette
249 Yvonne
250 ZoeJetë

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ