Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marie.
Është emri yt Marie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Variante:Mariano
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marea, Manara, Maura, Moira
Vlerësimi:
4/5
yje 626 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 455 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 450 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 444 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 595 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 590 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 537865 Marie's në Facebook. Pozicioni #193
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 gjermanisht emrat
Komente nga MariePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marie? Voto për emrin tënd