Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Maira

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Maira.
Është emri yt Maira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maire
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura, Moira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 130 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 129 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 127 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 143 vota
Pseudonime:Ijra, Malosh, Marush
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16165 Maira's në Facebook. Pozicioni #4029
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat popullore në Pakistan - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Maira


Maira ( 0 vjeç) 2019-11-29
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maira? Voto për emrin tënd