Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mara

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mara.
Është emri yt Mara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mary.
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura, Moira
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Jo, Ledi
Emrat e vëllezërve:Joni
Emrat e motrave:Fiona, Monika
Facebook:

+/- 51415 Mara's në Facebook. Pozicioni #1618
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore italian emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Mara


Mara 2017-02-06
MAR
Mara Sirlane Nunes De Lima ( 45 vjeç) 2019-09-28
origjina e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mara? Voto për emrin tënd