Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fiona

Është emri yt Fiona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gaelisch
Variante:Viona
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Balena, Shefja, Fio, Fjonzë, Fifi, Jona
Emrat e vëllezërve:Albert, Albion, Olgert, Frenkli, Ari, Nil
Emrat e motrave:Rita, Aurora, Mara, Desara, Ariola
Facebook:

+/- 224015 Fiona's në Facebook. Pozicioni #457
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Fiona


Fjona ( 17 vjeç) 2017-04-24
Care kuptimi ka emrit im
Fiona ( 15 vjeç) 2018-02-28
Dua te gjejë kuptimin
Fiona ( 12 vjeç) 2018-05-08
Po. Emri Fiona është i rrallë dhe është i vurë nga princesha në Skotland. ♡

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fiona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fiona? Voto për emrin tënd