Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabiano

Është emri yt Fabiano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fabian
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen, Fin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fanny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4130 Fabiano's në Facebook. Pozicioni #11857
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Popullore arab emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje
Komente nga FabianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabiano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabiano? Voto për emrin tënd