Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Finn

Është emri yt Finn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Finnr
Variante:Finja, Finley
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Faheem, Finan, Finin, Finneen, Fin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fanny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 122 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10355 Finn's në Facebook. Pozicioni #5774
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000
Komente nga FinnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Finn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Finn? Voto për emrin tënd