Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fionn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fionn.
Është emri yt Fionn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Finian, Finnian
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen, Fin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1445 Fionn's në Facebook. Pozicioni #26169
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat popullore irlandeze
Komente nga FionnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fionn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fionn? Voto për emrin tënd