Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabiana

Është emri yt Fabiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fabio
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani, Fanny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 118 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Fabi, Ana, Fabia, Fabushka, Fabush
Emrat e vëllezërve:Jurgen
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10300 Fabiana's në Facebook. Pozicioni #5796
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Fabiana


Fabiana ( 23 vjeç) 2016-10-04
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabiana? Voto për emrin tënd