Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabio

Është emri yt Fabio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fabian
Variante:Fabia, Fabiana
Djem me tinguj të ngjashëm:Fábio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe, F
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:Fabi
Emrat e vëllezërve:Kejsi
Emrat e motrave:Jeta, Aldona
Facebook:

+/- 47790 Fabio's në Facebook. Pozicioni #1708
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga Fabio


Fabio ( 24 vjeç) 2017-06-01
Dua te them qe jam shume krenar per emrin tim dhe ndihem i lumtur shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabio? Voto për emrin tënd