Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faye

Është emri yt Faye? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fay
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Fábio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Fu, Febe
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110905 Faye's në Facebook. Pozicioni #872
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga FayePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faye? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faye? Voto për emrin tënd