Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Feie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Feie.
Është emri yt Feie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Germaanse
Variante:Feia, Feike, Feikje, Feiko, Feonia, Feyona, Fijtje
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Fábio, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe, F
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Feie's në Facebook. Pozicioni #1215682
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga FeiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Feie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Feie? Voto për emrin tënd