Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabia

Është emri yt Fabia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fabio
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Fábio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu, Febe
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Po Fabi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1555 Fabia's në Facebook. Pozicioni #24775
Kategoritë:Emra italiane - emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Fabia


Fabia 2018-03-26
Jam i lumtur qe kam kte emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabia? Voto për emrin tënd