Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldona

Është emri yt Aldona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldina, Aldana, Ahladini, Alldonna, Alldona
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Fabio, Xhulio
Emrat e motrave:Igla
Facebook:

+/- 1415 Aldona's në Facebook. Pozicioni #26589
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Aldona


Aldona ( 16 vjeç) 2016-06-11
nuk me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldona? Voto për emrin tënd