Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aldon

Është emri yt Aldon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn, Aldwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Altina, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lemja
Emrat e vëllezërve:Valon
Emrat e motrave:Vlora
Facebook:

+/- 1285 Aldon's në Facebook. Pozicioni #28539
Kategoritë:Emrat polish - Emrat filluar me A - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AldonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aldon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aldon? Voto për emrin tënd