Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valon

Është emri yt Valon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valen, Vilhelm, Vallen, Velin, Valin, Vollin, Valena, Vilen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilma, Violina, Vilina, Valene, Velma, Vy Lam, Vilin, Valyn
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Vali, Loni, Qorr, Kull, Apa
Emrat e vëllezërve:Valmir, Mus, Enar, Aldon, Valdrin, Mikel;anxho, Gjon, Sokol, Mark
Emrat e motrave:Leonora, Verona, Egzona, Dafina, Vjola, Edona, Bardita, Liri, Leonita, Baftie, Antoneta
Facebook:

+/- 5725 Valon's në Facebook. Pozicioni #9192
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Valon


Valon ( 29 vjeç) 2020-07-17
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valon? Voto për emrin tënd