Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Enar

Është emri yt Enar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emre, Emir, Emrah, Enara, Emery, Emory, Enre, Emhyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Enora, Emera, Emer, Ener, Emira, Enry, Emra, Eneri
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Skam, Nal, Ari, Jo Skam, Nar, Nari
Emrat e vëllezërve:Jo, Skam, Valbon, Liridon, Valmir, Erlon, Jo Skam, Valon
Emrat e motrave:Jo, Skam, Joskam, Erza, Ledionita, Tuana, Edisa
Facebook:

+/- 230 Enar's në Facebook. Pozicioni #99218
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Enar


Enar 2016-12-08
Me pelqen shume
Enar ( 3 vjeç) 2017-07-14
domethanja e emrit Enar
Enar ( 2 vjeç) 2018-03-28
Emri I'm eshet shum I mir
Enar Kuptimi ( 2 vjeç) 2018-10-31
Enar qfar kuptimi kaky emer
Enar ( 8 vjeç) 2020-01-13
Emri Enar do te thot luftetar ,

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Enar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Enar? Voto për emrin tënd