Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tuana

Është emri yt Tuana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Tâm, Tania, Tiona
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Jo, Ana, Dashuri, Zemer
Emrat e vëllezërve:Jo, Altin, Amar, Loris, Orges, Tuar
Emrat e motrave:Amra, Elina, Aurela, Tuana, Anjeza, Kamila, Jo, Auresa, Genta, Turna, Erisa
Facebook:

+/- 855 Tuana's në Facebook. Pozicioni #38212
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - emrat Boy përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Tuana


Tuana ( 13 vjeç) 2019-04-07
Emri Tuanke kuptimin e fortë,e durueshme,dhe e vendosur
Tuana ( 13 vjeç) 2019-04-07
Emri Tuana ka kuptimin e fortë,e durueshme,dhe e vendosur.
Tuana ( 4 vjeç) 2020-01-05
mendoj se te gjith familja ma pelqejn kete emer dhe mendoj se esht shum emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tuana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tuana? Voto për emrin tënd